Elektra ERP
Search…
⌃K

Muhasebe Entegrasyonları

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI
  • Entegrasyon Ana Tanımları
  • KDV Tanımları: Gelen ve kestiğiniz tüm faturalarınızdaki stok ve hizmetlerin KDV tutarlarının muhasebe fişleri oluşurken KDV’lerin hangi hesaplara işlenmesi gerektiğini buradan tanımlayabilirsiniz. Eğer faturaya tevkifat uygulanmışsa kullanılacak tevkifat hesaplarını da buradan tanımlayabilirsiniz. Tahakkuk bazlı entegrasyonlarımızda da bu hesaplar kullanılmaktadır.
  • Departman Gelir Hesap Eşleştirme menüsünden otel ve restoran modülleri gibi ERP dışındaki modüllerden tahakkuk esasına göre veya fatura kayıtlarınıza göre muhasebe entegrasyonlarını yaparken oluşan gelirlerinizin ve tahsilatlarınızın hesap planında hangi hesaplara aktarılması gerektiğini buradan tanımlayabilirsiniz.
Entegrasyonlar
  • Otel Günlük Gelir Entegrasyonu ile otelinizin tüm gelir ve tahsilatlarını tahakkuk esasına göre muhasebeleştirme işlemini tek bir tuşla bu ekrandan yapabilirsiniz.
  • Restoran Entegrasyonu ile restoranlarının günlük gelir ve tahsilatlarını tahakkuk esasına göre muhasebeleştirme işlemini tek bir tuşla bu ekrandan yapabilirsiniz.
  • İK Entegrasyonları ile personel bordrolarınızın maliyet hesaplarınıza işlenmesini ve ödenecek maaşların da muhasebe kayıtlarını buradan yapabilirsiniz. IK da bulunan departman gruplamaları sayesinde maliyetlerinizin muhasebeye Masraf Merkezleri bazında atılmasını sağlıyoruz ve bu sayede hesap analizlerinizde Maliyet Merkezleri bazında kar-zarar rakamlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Stok Sayım Entegrasyonu ile sayım dönemine ait fiili sayım sonuçlarınıza göre depolarınızın oluşan fiili tüketim tutarlarını muhasebedeki stok hesaplarınızdan maliyet hesaplarına aktarılması işlemini tek bir tuşla buradan yapabilirsiniz.
  • Özel entegrasyon modülümüz sayesinde standart yapımızda bulunan entegrasyonlar işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamadığı durumda, ekibimize anlatacağınız entegrasyon yapısını size hazırlayarak sunacağımız menümüzdür. Bu sayede işletmenizin işlemlerini muhasebe verilerinizde istediğiniz detayda oluşturabilir ve size özel tüm raporlarınızda bu verileri de kullanarak sanki size özel bir yazılım hazırlanmış gibi Elektra ERP ’yi güvenle kullanabilirsiniz.
  • Diğer ERP sistemlerine veri aktarımlarımız da mevcuttur. İşletmenizin merkezinde ayrı bir ERP programı kullanılıyorsa Elektra ERP deki verilerinizi web servislerimiz üzerinden SAP, Logo, Netsis, Luca, AFAS, Abacus gibi yazılımlara aktarabiliyoruz.