Hesap Mutabakatı

Mutabakat

  • Çalıştığınız firmaların belirli bir tarihteki sizdeki mevcut bakiyelerini mutabakat modülümüz ile hazırlayabilirsiniz. Hesap dövizi TL olmayan firmalar için ise kendi dövizleri cinsinden bakiyeleri mutabakat için hesaplanmaktadır.

  • Firmanız için tek bir mutabakat yapabileceğiniz gibi, eğer farklı bölgelerde şubelerinizin olması durumunda istediğiniz şube veya şubelerinizi seçerek o bölgedeki firmalarla ayrı ayrı mutabakatlarda yapabilirsiniz.

  • Firmaların hesap kartlarındaki “Yetkililer” bölümüne firma yetkilisini “Mutabakat Maili Gönderilsin” işaretini de koyarak ekleyerek tüm mutabakat işlemlerinin otomatik olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda mutabakat mektuplarınızı firmaların tümünü veya bir kısmını seçerek tek tuşla gönderebilirsiniz.

  • Karşı firma yetkilileri aldıkları mail üzerinden mutabakata pratik bir şekilde cevap verebilirler. Mutabık olduğunu veya olmadığını, eğer mutabık değilse de kendi bakiyesini ve ek taleplerini de yazarak mailinize online sistemimiz üzerinden yanıtlarını verebilirler ve anında sisteminizde bu yanıtları görebilirsiniz.

  • Liste üzerinden bulunan “Onaylandı”, “Reddedilen”, “Cevaplanmayan” sayfalarını kontrol ederek mutabakatlarınızın son durumlarını hızlıca görebilirsiniz. Reddedenler ve dönüş yapmayanlar için hızlı aksiyonlar alarak zamanında mutabakatlarınızın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hesap Mutabakatı Pdf ine Sabit bir not eklemesi sağlayabiliriz.

Last updated